Olkuskie Centrum Budowlane

ul. 20-tu Straconych 10

Poniedziałek - Piątek od 7:00 do 17:00
Sobota od 7:00 do 14:00

tikkurila

Tikkurila Potęga Kolorów

Najwyższej jakości, wyjątkowe farby Tikkurila znajdziesz w bogatej ofercie
Centrum Budowlanego GRAFIT.

W naszej ofercie posiadamy m.in. tapety. Są to głównie tapety papierowe i fizelinowe. Tapety od wielu lat są jednym z najchętniej kupowanych materiałów do wykończenia ścian wewnątrz domów.
Najbardziej popularne są tapety papierowe, mają one wprawdzie nie najlepszą jakość, ale przez to są stosunkowo tanie, i to właśnie przyczynia się do ich popularności. Dobrze jest stosować je w pomieszczeniach, w których nie będą narażone na zabrudzenia i uszkodzenia, jak np. sypialnie. Te o żywych kolorach i wzorach przedstawiających bohaterów kreskówek polecane są do pokojów dziecięcych.

Tapety fizelinowe  to produkty nowej generacji, pozwalające tapetować w sposób szybki, łatwy i dokładny. Jak sama nazwa wskazuje, tapety te zawierają fizelinę. Surowiec ten powoduje, że ten rodzaj tapety bardzo zyskuje na jakości pod każdym względem. Fizelina (powstała w wyniku łączenia celulozy i poliestru) nadaje tapecie elastyczności i właściwości, jakie mają tkaniny. Dzięki temu bardzo dobrze przylega do ściany, a przyklejenie jej nie przysparza żadnych kłopotów. W tym przypadku klejem smarujemy ścianę, a nie paski tapety. W ten sposób unikamy niebezpieczeństwa przemoczenia tapety klejem, która nadmiernie nasączona drze się i pęka. Aby tapeta dobrze przylegała do podłoża, należy użyć specjalnego wałka. Bardzo dobrze tłumią one hałasy i ocieplają wnętrze, a w przypadku ewentualnego remontu także jest z nimi wygodnie, bo bardzo łatwo można je ściągnąć ścian.

Każda tapeta bez względu na rodzaj charakteryzuje się dziś prawie zawsze wodoodpornością oraz – przy użyciu odpowiednich środków – zmywalnością. Obecność dzieci w pomieszczeniu nie musi być więc taka straszna, jak na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać.
Kolekcje tapet obejmują bardzo szeroki zakres dlatego zapraszamy do naszego sklepu w celu dokonania wyboru a potem zakupu.

Nasz oferta obejmuje również sztukaterie gipsowe. Znajdziecie tu Państwo zarówno wzory klasyczne jak i nowoczesne łączące w sobie piękno i elegancję, zaprojektowane przez najlepszych plastyków.

Oferowane przez nas sztukaterie gipsowe ozdobią i upiększą mieszkania, restauracje, hotele, a także obiekty uzytku publicznego.

Posiadamy w sprzedaży:
- gzymsy
- listwy
- portale
- listwy z narożnikami
- rozety
- narożniki i girlandy
- kapitele
- głowice i podstawy
- kolumny i pilastry
- drobne detale
- dekoracje ścienne.

Gwarantujemy, że oferowane przez nas sztukaterie gipsowe  zapewnią trwały i estetyczny wygląd Państwa wnętrz.

Priorytetem jest dla nas zapewnienie naszym Klientom takiego wyboru materiałów budowlanych i wykończeniowych, który pozwoli na urządzenie wnętrz zgodne z oczekiwaniami. Chcąc elastycznie odpowiadać na Państwa potrzeby, otworzyliśmy własną mieszalnię farb i tynków.

Prowadzimy nowoczesną mieszalnię farb firmy TIKKURILA oraz SCALA, w której produkty tych marek doskonale się uzupełniają.


Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu wiele korzyści:

  • krótki czas oczekiwania na zamówienie materiału o wybranym kolorze (farby mieszane są po przyjściu Klienta i wydawane „od ręki”);
  • możliwość zamówienia dokładnie tego samego koloru (jeśli zabraknie farby lub tynku, możemy ją dorobić w tym samym kolorze); daje to nam klientom okazję do zamówienie mniej partii materiału, wypróbowania go, a następnie dokupienia farby o dokładnie takich samych parametrach;
  • możliwość zakupu oryginalnego koloru, powstałego wg indywidualnej receptury.

Zakład Produkcyjno-Handlowy "GRAFIT" - Emilia Szczepara

ul. 20 Straconych 10, 32-300 Olkusz (woj. małopolskie)

NIP 637-010-76-44 • REGON 270634698

Dział w trakcie przygotowania. Zapraszamy już wkrótce.

agmar.jpgalubrass.jpgantica-signoria.jpgarbet.jpgarbiton.jpgatlas.jpgaustrotherm.jpgbalterio.jpgbarlinek.jpgbaumit.jpgbrass.jpgbrukbet.jpgcebos.jpgcekol.jpgceresit.jpgcezar.jpgdecoverni.jpgdekoral.jpgdekorama.jpgdolina-nidy.jpgdomino.jpgdoorsy.jpgdre.jpgdreier.jpgdrewbet.jpgdrewnochron.jpgegger.jpgerkado.jpgeuro-door.jpghardy.jpgisover.jpgjuwent.jpgkrono-original.jpgkronopol.jpgmalfarb.jpgmtb.jpgpainto.jpgpol-skone.jpgporta.jpgpro.jpgroben.jpgrockwool.jpgsemin.jpgsniezka.jpgsolid.jpgsopro.jpgstalco.jpgtarkett.jpgtermalica.jpgtermoorganika.jpgtes.jpgvasco.jpgverte.jpgvidaron.jpgvidella.jpgvoster.jpgvox.jpgwerner.jpgwienerberger.jpgwim.jpg