Olkuskie Centrum Budowlane

ul. 20-tu Straconych 10

Poniedziałek - Piątek od 7:00 do 17:00
Sobota od 7:00 do 14:00

tikkurila

Tikkurila Potęga Kolorów

Najwyższej jakości, wyjątkowe farby Tikkurila znajdziesz w bogatej ofercie
Centrum Budowlanego GRAFIT.

W naszym salonie ceramiki czeka na Państwa duży wybór płytek ceramicznych cenionych producentów krajowych oraz zagranicznych. W sprzedaży posiadamy ceramikę i armaturę sanitarną, meble łazienkowe oraz chemię budowlaną.

Na naszą bogatą kolekcję fliz i kafelków składają się płytki łazienkowe i kuchenne, płytki do salonów. Możemy też zaproponować zakup wytrzymałych płytek elewacyjnych, płytek tarasowych oraz płytek do basenów. Zapewniamy duży wybór materiałów wykończeniowych, takich jak: gresy, klinkier, mozaiki oraz kamień.

Korzystając z naszych usług, możecie Państwo także liczyć na pomoc w aranżacji wnętrz łazienek. Nasi projektanci chętnie doradzą, jak funkcjonalnie i estetycznie urządzeni wnętrza. Świadczymy też usługi z zakresu transportu materiałów budowlanych i wykonawstwa prac.

Jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży, a – co wiąże się z tym – również z ogromną wiedzą i wyczuciem potrzeb Klienta.

Nasza praca jest naszą pasją, czego najlepszym potwierdzeniem są tworzone przez nas wnętrza.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się również z ofertą naszego składu materiałów budowlanych.

agmar.jpgalubrass.jpgantica-signoria.jpgarbet.jpgarbiton.jpgatlas.jpgaustrotherm.jpgbalterio.jpgbarlinek.jpgbaumit.jpgbrass.jpgbrukbet.jpgcebos.jpgcekol.jpgceresit.jpgcezar.jpgdecoverni.jpgdekoral.jpgdekorama.jpgdolina-nidy.jpgdomino.jpgdoorsy.jpgdre.jpgdreier.jpgdrewbet.jpgdrewnochron.jpgegger.jpgerkado.jpgeuro-door.jpghardy.jpgisover.jpgjuwent.jpgkrono-original.jpgkronopol.jpgmalfarb.jpgmtb.jpgpainto.jpgpol-skone.jpgporta.jpgpro.jpgroben.jpgrockwool.jpgsemin.jpgsniezka.jpgsolid.jpgsopro.jpgstalco.jpgtarkett.jpgtermalica.jpgtermoorganika.jpgtes.jpgvasco.jpgverte.jpgvidaron.jpgvidella.jpgvoster.jpgvox.jpgwerner.jpgwienerberger.jpgwim.jpg