Olkuskie Centrum Budowlane

ul. 20-tu Straconych 10

Poniedziałek - Piątek od 7:00 do 17:00
Sobota od 7:00 do 14:00

tikkurila

Tikkurila Potęga Kolorów

Najwyższej jakości, wyjątkowe farby Tikkurila znajdziesz w bogatej ofercie
Centrum Budowlanego GRAFIT.

flaga p         godlo p

 

Dofinansowanie zadania z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych

Nazwa zadania: POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA ORAZ KOMFORTU PRACY W FIRMIE "GRAFIT" EMILIA SZCZEPARA

Całkowity koszt projektu brutto: 148 514,79 zł

Łączna wysokość kwoty dofinansowania projektu: 79 519,00 zł

OPIS ZADANIA:
Firma Z.P.H Grafit Emilia Szczepara bierze udział w projekcie dotyczącym utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej w ramach konkursu: „Dofinansowanie działań płatnika składek na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy - konkurs 2022.01”. Planowane działania inwestycyjne mają na celu poprawę warunków oraz komfortu pracy wśród pracowników firmy Grafit poprzez zastosowanie nowych rozwiązań.

Ponad 1500 zwiedzających, 20 firmowych stoisk, liczne prezentacje i pokazy nowoczesnych technologii oraz materiałów stosowanych w budownictwie, nagrody, wyróżnienia, a także... przekąski dla zgłodniałych, dmuchańce dla najmłodszych i miła atmosfera dla wszystkich. Tak można byłoby streścić targi budownictwa zorganizowane przez olkuską firmę „GRAFIT” w dniach 18-19 maja. Już teraz jej szef, Czesław Szczepara, jest niemal pewny, że impreza będzie organizowana co roku!

agmar.jpgalubrass.jpgantica-signoria.jpgarbet.jpgarbiton.jpgatlas.jpgaustrotherm.jpgbalterio.jpgbarlinek.jpgbaumit.jpgbrass.jpgbrukbet.jpgcebos.jpgcekol.jpgceresit.jpgcezar.jpgdecoverni.jpgdekoral.jpgdekorama.jpgdolina-nidy.jpgdomino.jpgdoorsy.jpgdre.jpgdreier.jpgdrewbet.jpgdrewnochron.jpgegger.jpgerkado.jpgeuro-door.jpghardy.jpgisover.jpgjuwent.jpgkrono-original.jpgkronopol.jpgmalfarb.jpgmtb.jpgpainto.jpgpol-skone.jpgporta.jpgpro.jpgroben.jpgrockwool.jpgsemin.jpgsniezka.jpgsolid.jpgsopro.jpgstalco.jpgtarkett.jpgtermalica.jpgtermoorganika.jpgtes.jpgvasco.jpgverte.jpgvidaron.jpgvidella.jpgvoster.jpgvox.jpgwerner.jpgwienerberger.jpgwim.jpg